ETKİNLİK ALANLARI ÖZELLİKLERİ

 

ETKİNLİK MEKANLARI

KIRMIZI  SALON

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi’nin Bodrum’daki Güzel Sanatlar Fakültesi aracılığı ile Bodrum’un kültür ve sanat yaşamına bulunduğu katkı Kültür Merkezi ile daha boyutlu bir hale gelmeyi hedeflemektedir. Şükran-Rauf Araştırma, Eğitim ve Kültür Merkezi’nin 162 kişilik Kırmızı Salonu sahne olanakları yönünden konser, tiyatro ve film gösterimlerine uygun olarak donatımının yanı sıra her türlü yerli-yabancı konferans, panel ve kongre için uygun koşullara sahiptir. Sahne alanı 33 m2, olup salon toplam olarak 200 m2’dir. Sahne sinema gösterime uygun perde, sahne ışıkları ve diğer aydınlatmalar ve ses sistemleri bir kumanda merkezine bağlıdır ve bilgisayar kontrollü olarak çalıştırılabilmektedir.
 

 

TEKNİK KAPASİTE

Koltuk sayısı  : 162
En : 11 m
Boy  : 18.5 m
Sahne Alanı  : 33 m2
İnternet Bağlantısı var.
 
 
YEŞİL SALON
Şükran-Rauf Araştırma, Eğitim ve Kültür Merkezi’nin 140 kişilik Yeşil Salonu sahne olanakları yönünden mini konser ve film gösterimlerine uygun olarak donatımının yanı sıra her türlü yerli-yabancı konferans, panel ve kongre için uygun koşullara sahiptir. Sahne sinema gösterime uygun perde, sahne ışıkları ve diğer aydınlatmalar ve ses sistemleri bir kumanda merkezine bağlıdır ve bilgisayar kontrollü olarak çalıştırılabilmektedir.
 

TEKNİK KAPASİTE

Koltuk sayısı  : 140
En : 15 m
Boy  : 16 m
Sahne Alanı  : 22 m2
İnternet Bağlantısı var.
 
 
 
SERGİ SALONU
Beyaz Galeri sahip olduğu 11 adet büyük pano ile sanatçıların talepleri doğrultusunda farklı şekillerde sergileme olanağı sunmaktadır.
 

TEKNİK KAPASİTE

Pano Sayısı  : 11
 - En : 120 m
 - Boy  : 18.5 m
Sergi Alanı  : 220 m2
İnternet Bağlantısı var.
 

 

Gsf İle İlgili Linkler
İletişim

 

MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ

Güzel Sanatlar Fakültesi

Ortakent Yerleşkesi

Ortakent-Bodrum/MUĞLA

 
Tel:    0252 358 60 18
Faks: 0252 211 11 10
e-posta :
 
gsf@mu.edu.tr
 
heykel@mu.edu.tr
 
resim@mu.edu.tr
 
grafik@mu.edu.tr
 
sahnesanatlari@mu.edu.tr

 

Yukarı Çık