ŞÜKRAN-RAUF NASUHOĞLU ARAŞTIRMA, EĞİTİM VE KÜLTÜR MERKEZİ

Kültür Merkezimiz;

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi’nin Bodrum’da bulunan Güzel Sanatlar fakültesi yerleşkesi içinde, Ortakent’te 3000m2 alan üzerinde inşa edilmiş, ulusal ve uluslararası etkinliklere uygun özelliklere sahip bir yapıdır.

Şükran-Rauf Nasuhoğlu ve Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi ortaklığı ile inşa edilmiş olan Kültür Merkezi her türlü ulusal ve uluslararası kongre, seminer, toplantı, konferans ve kültürel etkinliğin düzenlenmesine olanak sağlayacak biçimde donatılmıştır. Merkez iki salon, altı derslik, bir fuaye ve bir sergi salonundan oluşmaktadır. Merkez, Bodrum Güzel Sanatlar Fakültesi yerleşkesinin  olanaklarından da yararlanmaktadır.
Tüm etkinlik alanlarında jeneratör, yangın dedektörü, otomatik merkezi klima sistemi, kesintisiz güç kaynağı (UPS), kablosuz internet ağı (WIRELESS) bulunmaktadır.
Asansör, engelli tuvaleti ve yolları, engelli ve rahatsızlanan konuklarımız için mevcuttur.
Tepegöz, slayt makinesi, video projeksiyon cihazı, lap-top, DVD, VCD, projeksiyon perdesi, yaka, head set ve mobil mikrofonlarla bilimsel, nota sehpası, enstrüman stantları, konser ses ve ışık sistemleri, resim asma aparatları ile her türlü sanat sunumları yapılabilmektedir.
Şükran-Rauf Nasuhoğlu Araştırma, Eğitim ve Kültür Merkezi'nde düzenlenen tüm kongre, konferans, seminer ve toplantılarda katılımcılara sağlanan olanaklar;
Sunum teknik araçları
Seslendirme araçları
İnternet bağlantısı
Sekreterlik hizmetleri
Faks-telefon ve bilgisayar sistemi
Yiyecek - İçecek servisi
Otel ve uçak rezervasyonları
Oto kiralama
Şehir içi ve şehir dısı turlar
Kütüphane

Fotoğraflarla Kültür Merkezi
 

 


İLETİŞİM

MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ
Güzel Sanatlar Fakültesi
Şükran-Rauf Nasuhoğlu Araştırma, 
Eğitim ve Kültür Merkezi
Ortakent Yerleşkesi
Ortakent-Bodrum/MUĞLA
 
Tel:    0252 358 60 18
Faks: 0252 211 11 10